Zeka Oyuncakları ve Oyunları

Her çocuk oyun oynamaya bayılır. Günlerinin oldukça büyük kısmını oyuncaklarıyla oynayarak geçiren çocuklarınız için zeka geliştirici oyunlar oynamasını sağlamak faydalı olacaktır. Bu bağlamda çocuk zeka geliştirici oyuncaklar ile oynadığında birçok becerisi gelişmiş olacak. Zeka oyuncakları çocuklarınızın hayal gücünü, düşünme yetisini, el becerilerini geliştirmek üzere tasarlanan eğitici oyuncaklardır. Çocuğunuz oyuncaklarıyla oynarken bir yandan da zeka gelişimi olumlu etkilensin istiyorsanız ihtiyacınız olan şey tam da zeka geliştirici oyuncaklardır. Çocuğunuz küçük yaşta zeka oyuncakları ile eğitilmeye başlayabilir, üstelik bunu çocuğunuzu hiç sıkmadan yapabilirsiniz. Ona alacağınız oyuncaklar ile eğlenerek öğrenecek!

 

Zeka kartları görsel olması sebebiyle çocuğunuzun sağ beyninin çalışmasını etkileyen, hafızasını güçlendiren yararlı oyuncaklardır. Kartlardaki renkler, sayılar ve şekiller çocuğunuzun kavrama yeteneklerini artıracak. Zeka kartları küçük yaştaki çocukların bile kolayca kavrayabileceği oyuncaklardır, üstelik daha küçük yaştaki çocuklar için bebek zeka kartlarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Çocuklarınızın odaklanma problemlerinden organizasyon ve planlama becerilerine kadar birçok zihinsel faktör için faydalı olan oyuncaklarımız, çocuklarınız için çok yerinde bir seçim olacaktır. Karşılaştığı zorluklarla mücadelesinde pes etmemeyi en eğlenceli şekilde çocuklarınıza öğretin. Her yönüyle faydalı bu oyuncaklar, çocuklarınızın erken yaşta zihinsel gelişimlerini olumlu etkilemeye başlar. Erken yaşta çeşitli görsellerle, sayılarla tanışan çocuklarınız daha sonrası için okulda da zorluk yaşamayacaktır. Başarılı bir eğitim hayatı için bu oyuncaklar güzel bir başlangıç olacaktır.


Zeka oyuncaklarını siz değerli müşterilerimize her yaş için geniş oyuncak yelpazesiyle takdim ediyoruz. İstediğiniz modelde zeka oyuncaklarını uygun fiyata Oyuncak Rüyası’ndan temin edebilirsiniz. Zeka oyuncakları fiyatlarını tüm detaylarıyla sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Çocuklarınız en güzel zeka geliştirici oyuncakları ile oynarken siz de çocuğunuzla beraber çok eğleneceksiniz ve öğreneceksiniz. Çocuğunuzu başarıya ulaştırmak sizin elinizde, zeka oyuncakları bir tık uzağınızda! Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Haydi, siz de hemen çocuğunuzu mutlu etmek için ürününüzü seçin ve güvenle siparişinizi şimdi verin!

 

₺94,00 KDV Dahil
₺114,90 KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺109,00 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
₺119,99 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺79,99 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺81,00 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
1 2 >