HAKKIMIZDA


Oyuncak Rüyası, "Çocukların Markası” sloganıyla, Nisan 2016 tarihinde www.oyuncakruyasi.com web adresi ile oyuncak sektörüne hızlı giriş yapmış, internet satışlarına başlamıştır.
 
Oyuncak sektöründe gün geçtikçe büyümekte olan Oyuncak Rüyası kısa zamanda önemli ölçüde ilerleme sağlamış ve online oyuncak satışının yanında anaokullarıyla toptan kırtasiye malzemeleri, parti malzemeleri ve anaokulu materyalleri ürün gruplarında çalışmaya başlamıştır.

 

Oyuncak Rüyası için satmakta olduğu ürünlerin sağlığa uygunluğu birincil önem taşımaktadır. Tüm ürünler, sağlığa uygun, CE belgeli, orijinal, gönül rahatlığıyla çocuğunuza sunabileceğiniz niteliktedir. Ürün portföyünde, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli ve en güvenilir oyuncak markaları olan Hasbro, Mattel, Giochi Preziosi, Pilsan, Clementoni, Samatlı gibi güçlü firmaların ürünlerine yer veren Oyuncak Rüyası, çocukların sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğlenmesini önemsemektedir. İstanbul'un Kartal ilçesi merkezli faaliyet gösteren Oyuncak Rüyası ürünleri arasında Barbie, Spiderman, zeka oyuncakları, akülü arabalar, scooter, paten, marvel avengers, maşa ile koca ayı, pinypon, miniş, polly pocket, transformers, deniz oyuncakları, dış mekan oyuncakları, uzaktan kumandalı araçlar, kısacası aklınıza gelebilecek her türlü oyuncak mevcuttur.
Oyuncak Rüyası, hızlı ve 100 TL üzerine ücretsiz kargo, kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme imkanı, 6 büyük banka kartına taksit imkanlarıyla her zaman müşteri memnuniyetini maximum düzeye taşıma hedefindedir.