My Little Pony Oyuncakları ve Fiyatları

My Little Pony hem kız hem erkek her yaştan tüm çocuklara, kendileriyle benzer duygu ve deneyimleri yaşayan Ponyleri izleme fırsatı sunuyor. Birbirleriyle arkadaş 6 tane ana Pony’nin olumlu mesajlarıyla çizgi dizi çocuğunuz için harika bir öğretici. İyilik, dürüstlük, sadakat, cömertlik, mutluluk ve sihir verdikleri en güzel mesajlardandır.


Hem akıllı hem lider ruhlu Prenses Twilight Sparkle sihiri temsil eder. Arkadaşlarına beceri ve yeteneklerini kullanmaları için yardım eder. Fluttershy iyi ve nazikliğiyle tanınır. Arkadaşlarının sorunları çözmek en hoşlandığı şeydir. Applejack en tatlı Ponydir. Dürüst, canayakın ve yardım etmeye her zaman hazırdır. Maceraperest Rainbow Dash arkadaşlarıyla eğlenmekten çok hoşlanır, sadık ve güvenilirdir. Rarity cömertliği temsil eder aynı zamanda modaya uygun kıyafetler tasarlamak en büyük eğlencesidir. Son Pony Pinkie Pie neşesi ve esprileriyle etrafına mutluluk saçar, partilerse en keyif aldığı şeydir.

 

My Little Pony oyuncakları bütün çocukların renkli oyun dünyalarına yakışan oyuncaklardır. Özellikle kız çocuklarının bayıldığı rengârenk ipeksi saçlarıyla oyuncak Ponyler Oyuncak Rüyası’nda sizlerle. My Little Pony izlerken büyük keyif alan çocuklarınız oyun vakitlerinde de görecekleri MLP oyuncakları ile keyiflerine keyif katacaklar. Pony oyuncakları eğlenceli ve öğretici oldukları için tercih sebebidir.

 

My Little Pony oyuncakları çocuğunuzun hem arkadaşlarıyla hem de tek başına oynaması için uygundur. Oyunlarında ona Pony bebek eşlik edebilir, Pony set ile kendine yeni dünyalar kurabilir. Çocuklarınız onlara alacağınız Ponylere bayılacak. MLP oyuncakları çocuğunuzun favori oyuncakları olacak!


Pony oyuncaklarının tamamı lisanslı olup HASBRO kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. En ucuz My Little Pony Equestria Girl, Prenses Celestia, at ve peluş oyuncaklarına Oyuncak Rüyası’ndan ulaşabilirsiniz. Detaylı My Little Pony oyuncak fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli Pony dünyasından daha fazla uzak kalmayın. Çocuğunuza en güzel oyuncağını almak için hemen siparişinizi verin, üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!