Kinetic Sand  

 Kinetic Sand %98 deniz kumu, %2 polimerden oluşan denizdeki ıslak kum misali birbirine yapışan, istediğiniz gibi şekiller oluşturabileceğiniz, sınırsız eğlencenin olduğu oyun hamurlarıdır. Çocuklar oyun hamuruyla oynamaya bayılır, hayal güçlerini yansıtabilecekleri ve geliştirebilecekleri oldukça faydalı oyuncaklardır zira. Kinetik kum oyun hamurlarının aksine açıkta kalsa bile asla kurumaz. Tekrar tekrar oynanabilir, eğlence hiç bitmez!


Çocuğunuz bu sihirli kumlarla oynarken eğlenceye doyamayacak. Kumdan kaleler, arabalar, evler aklınıza gelebilecek her şekli kum oyun hamuru sayesinde kendisi yapabilir, üstelik bunları yaparken hayal dünyası genişleyecek ve el becerisini geliştirecek. Kinetic Sand çocuğunuzun yanından ayırmayacağı, en sevdiği oyuncağı olacak. En güzel kumları Oyuncak Rüyası’nda bulmanız mümkün!


Asla kurumayan bu oyun kumu sadece çocuklara değil yetişkinlere de sınırsız eğlencenin kapısını aralıyor. Kinetic kum sizin de favori oyuncağınız olmaya aday. Mükemmel sanat eserleri yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey kinetik kum seti! Boş vakitlerinizde vakit geçirebileceğiniz, vazgeçemeyeceğiniz hobiniz olacak kum hamuru sadece bir tık uzağınızda.


Sizin de çocuğunuzun da elinizden düşürmeyeceğiniz bu eğlence kumları ailenizi aynı oyun masasında birleştirecek. Hep beraber vakit geçirebileceğiniz çocuk, yetişkin herkese hitap eden kumunuzu sipariş vermek için daha fazla beklemeyin. Evdeki herkesin yaratıcılığını döktüreceği bu kumlarla en güzel şekli yapmak için rekabetin tadına varacaksınız. 3 yaş+ her yaş için uygun olan oyun kumları eğlenceli saatlerin adresi olacak.


Kinetic Sand oyun hamurlarını siz değerli müşterilerimize çeşitli seçenekleriyle Oyuncak Rüyası olarak takdim ediyoruz. En uygun, cep yakmayan Kinetic Sand fiyatlarını Oyuncak Rüyası ile sizlerle buluşturuyoruz. Evdeki herkesin bayılacağı bu kumlara ulaşmak çok kolay, üstelik en ucuz oyun kumu fiyatları ile! Hep beraber güzel vakit geçirmek için sipariş vermeniz yeterli.Kinetik kum fiyat detaylarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi kendinize ve çocuğunuza güzel bir ödül verin, satın alın!


1