Hamur Oyuncakları

Oyun hamurları herkesin ilgisini çeken, oynaması son derece eğlenceli ve rahatlatıcı olan oyuncaklardır. Özellikle her çocuğun olmazsa olmazı olan bu hamurlar artık sadece basit bir hamur değil. Oyun hamuru şirketleri son dönemlerde piyasaya oyun hamuru oyuncaklarını sürdüler, elbette çok sevilen bu oyuncaklar oyun hamurları ile oynamanın eğlencesini ikiye katlıyor! Play-Doh oyun hamuru bu oyuncakların öncüsü denilebilir. Oyun hamuru setleri ile çocuğunuz gerçek eğlencenin tadına varacak.Okullarda bile çocuklarınızın oynaması için var olan oyun hamurları, çocuğunuzun gelişimi açısından çok faydalıdır. Hayal dünyalarındaki her şeyi oyun hamurları ile gerçeğe yansıtabilirler, bu onların hem yaratıcılıklarını hem de el becerilerini ciddi derecede geliştirir. Çocuğunuz bütün bunları yaparken hiç sıkılmaz, aksine oyun hamurları gerçekten çok eğlencelidir. Ona alacağınız oyun hamurları oyuncakları ile çocuğunuz oyun vakitlerini en güzel şekilde değerlendirebilir. Elinden düşürmeyeceği bu oyuncaklar sadece bir tık uzağınızda!


Oyun hamuru kalıpları ile zihinlerindekini gerçeğe dökmeleri artık çok daha kolay, çocuğunuz kolayca minik elleriyle kendi sanat eserlerini yaratabilir! Oyun hamuru setleri sayesinde çocuğunuz oyun hamurlarını istediği şekilde şekillendirebilir, hiç zorlanmadan oyun hamurlarının tadını çıkarır.Çocuğunuz, dondurmacılardan Marvel karakterlerine, berberlerden dişçilere envai çeşit oyun hamuru makinesiyle oyun hamurlarının hakkını vererek oynar. Gerçek bir oyun hamuru deneyimi için yapmanız gerekten tek şey hamur oyuncaklarından sipariş vermek!


Hamur oyuncaklarını Play-Doh Hasbro kalitesiyle ve geniş oyuncak yelpazesiyle sizlere sunuyoruz. İstediğiniz modelde hamur oyuncaklarını cebinizi yakmayacak, en uygun fiyatlar ile Oyuncak Rüyası’ndan temin edebilirsiniz. Oyun hamuru fiyatlarını tüm detaylarıyla sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Çocuklarınızın yaratıcılığı gelişsin istiyorsanız almanız gereken her şey burada. Çılgın bir berber ya da dondurmacı olmak çocuğunuz için artık çok kolay. Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava, hiç beklemeyin en güzel hamur oyuncaklarını hemen satın alın!


1