Zeka Kartları & Hafıza Oyunları 

Oyuncaklar çocukların gelişiminde çok önemli bir role sahiptir. Özellikle küçük yaştaki çocuklarınız için tercih ettiğiniz oyuncaklar, onların gelişim sürecinde faydalı bir araç olabilir. Çocuklara eğlenceli olmasının yanı sıra öğretici ve eğitici de olan oyuncaklar almanız, tüm gününü oyun oynayarak geçiren küçükler için elbette çok doğru bir tercih olacaktır. Çocukların oyun vakitlerinde onları sıkmadan vereceğiniz eğitim başarılı sonuçlar doğuracaktır. Küçük yaşta sıkılmadan edineceği donanımlar, tüm hayatı için olumlu bir gelişim sağlayacaktır.


Hafıza oyunları çocukların daha küçük yaşta unutkanlık gibi çeşitli sorunlardan uzak kalmasını sağlar. Edindiğiniz hafıza kartı oyuncakları çocukların yanı başından ayırmayacağı, eğlenirken geliştiren, çocuğunuzun çok seveceği oyuncaklar olacaktır. Küçük çocukları eğitmenin en kolay ve en eğlenceli yolu tabii ki oyuncaklardır. Çocuğunuzun hafızasını geliştirecek, hafızasını güçlendirecek en güzel zeka kartlarına Oyuncak Rüyası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Oynayacağı hafıza kart oyunu çocuk için o farkına bile varmadan son derece eğitici olacaktır. Okul çağında olan çocuğunuz hiç sıkılmadan hafıza oyunları ile vakit geçirecektir, aynı zamanda okulda aldığı eğitim için de bu oyunlar çok faydalı olacaktır. Bu oyuncaklar sayesinde öğrendiği bilgilerin aklından uçup gitmemesi için hiç zorlanmadan hafızasını geliştirebilir ve üstelik bunu yaparken çok da eğlenecek! Hafıza kartı oyunları hem kız hem de erkek olmak üzere küçük yaştaki tüm çocuklara hitap ediyor. Her çocuğunun mutlaka sahip olması gereken bu oyuncakları, çocuklarınızın en sevdiği animasyonların, karakterlerin temalarıyla Oyuncak Rüyası’nda bulabilirsiniz. Frozen temalı hafıza kartlarıyla kızınız sıkılmadan bu eğitici oyuncakla oynayacakken, Kayıp Balık Nemo temalı hafıza kartları da oğlunuz için oldukça doğru bir seçim olacaktır. Çocuklarınızın gelişimi için önemli olan bu oyuncaklar, eğlenceli temalarıyla çocuklarınızın vazgeçilmezi olacak.

Hafıza kartları oyuncaklarını geniş skalasıyla sizlere sunuyoruz. Aradığınız tarzda hafıza kartı oyuncaklarını cebinize uygun fiyata Oyuncak Rüyası’nda bulabilirsiniz. Zeka kartı fiyatlarını tüm detaylarıyla beraber sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Çocuklarınız en faydalı hafıza kartı oyuncaklarıyla vakit geçirirken çok eğlenecek! Eğlenirken öğreten bu faydalı oyuncaklarla çocuğunuzu buluşturmak hiç de zor değil, tek yapmanız gereken sipariş vermek. Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha iyi hafızalar için beklemeyin, siz de hemen şimdi siparişinizi güvenle verin!

1