Elsa Karlar Ülkesi (Frozen) Oyuncakları

Frozen filmi yayınlandığı ilk günden itibaren tüm dünyada hem çocuklar hem yetişkinler arasında büyük bir etki yarattı. Filmin çok beğenilmesiyle elbette Frozen figürleri artık hepimizin hayatımıza girdi. Ülkemizde de ilgiyle takip edilen Frozen ürünleri Oyuncak Rüyası ile bir tık uzağınızda.Çocuğunuz ona alacağınız Karlar Ülkesi oyuncaklarına bayılacak. Çocuklarınızın oyunlarını Karlar Ülkesi oyuncaklarıyla renklendirebilirsiniz. Çocuğunuza hediye edeceğiniz Karlar Ülkesi oyuncaklarından hem çocuğunuz hem de siz memnun kalacaksınız.


Son zamanların özellikle de kız çocuklarının favori karakteri prenses Elsa, artık oyunlarında çocuğunuza eşlik edebilir, çocuğunuz Elsa oyuncaklarıyla kendini karlar ülkesinde hissedecek. Elsa oyuncakları ile çocuğunuzun oyun oynarken hayal dünyası canlanacak, tüm yaratıcılığıyla oyun oynamanın keyfine varacak. Oyuncakları arasında Frozen Elsa oyuncaklarını görmek çocuğunuzu çok mutu edecek. Prenses Elsa, prenses Anna ve tabii ki Olaf figürleri çocuğunuzun yanından ayırmayacağı favori oyuncakları olacak.

 

Oyuncak Rüyası çocuğunuzu sizin kadar düşünüyor. Oyuncaklarımız lisanslı ürünler olup, kaliteli ve sağlıklılardır. Giochi Preziosi gibi büyük marklardan CE garantisiyle hizmetinize sunduğumuz oyuncaklar çocuğunuzun sağlığına zarar vermeden çocuğunuzu eğlendirecek.

 

Karlar Ülkesi oyuncakları çeşitlerini geniş oyuncak yelpazesiyle takdim ediyoruz. İstediğiniz modelde Frozen oyuncaklarını uygun fiyata Oyuncak Rüyası’ndan temin edebilirsiniz. Elsa oyuncak fiyatlarını tüm detaylarıyla sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Çocuklarınız en güzel Frozen oyuncakları ile oynarken siz de çocuğunuzla beraber çok eğleneceksiniz. Çocuğunuzu sevdiği karakterlerle buluşturmak sizin elinizde, bir tıkla Elsa oyuncakları kapınızda! Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı/havale/ EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Haydi siz de hemen çocuğunuzu mutlu etmek için ürününüzü seçin ve güvenle siparişinizi verin!

₺15,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺88,99 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺28,40 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺28,40 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
Tükendi
₺143,91 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
1