CiciBici Oyuncakları 

Oyuncak çeşitliliği zaman geçtikçe değişiyor, artmaya devam ediyor. Bir zamanlar büyüklerimizin çocukluk döneminde sahip olmayı hayal dahi edemeyeceği şeyler artık herkesin elinin altında, satın alması oldukça kolaylaşmış durumda. Hal böyle olunca sıradan oyuncaklar artık çocuklarımıza yetmemeye başladı, oyuncak sanayisi de hemen bu ihtiyacımıza geri dönüş yaptı. Zira artık her gün yeni bir oyuncak modeli çıkıyor. Çocuklarımızın bu yeni oyuncağın akımına kapılması ise hiç uzun sürmüyor. Oyuncak evreninin son model oyuncaklarını Oyuncak Rüyası olarak, çocuklarınız bu güzelliklerden mahrum kalmasın diye sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırarak hizmet vermekteyiz.

Oyuncak dünyasının son güzelliği ise Cicibiciler! Görüp görebileceğiniz her şeyi minyatür haliyle karşımıza çıkaran Cicibici oyuncakları son dönemin en gözde oyuncaklarından. Minyatür halleriyle ve çok sevimli tasarımlarıyla çocuklarınız bu yeni akıma bayılıyor! Çocuklarınız bu yeni akımdan geri kalmasın, bir tıkla Cicibiclere sahip olabilirsiniz.

Shopkins Cicibiciler çocuğunuza odasında minyatür bir süpermarket kurmasına izin veriyor, isterse moda atölyesi kurup minik tasarım eşyalarıyla modacı da olabilir. Tüm bunlar Cici Bici oyuncakları ile mümkün. Çocuğunuzun hayalindeki her şey en minik ve sevimli haliyle karşınıza geliyor. Çocuğunuza kalan tek şeyse oyuncaklarıyla oynamak.

Cicibiciler ile çocuğunuz odasında yer kaplamadan istediği her seti kurabilir, yemek işleri için Cicibici yemek şöleni seti, moda tasarım işleri için moda şöleni seti… Çocuğunuz istediği her şeyi içinde olan oyuncak setleri ile hayalindeki minik dünyayı gerçeğe dökebilir. Üstelik minik olmaları sayesinde rahatça yanlarında da taşıyabilirler, çocuklar, favorisi olacak olan bu oyuncakları asla yanlarından ayırmayacaklar! Minyatür eşyaların yanı sıra Cicibici bebekleri de çocuklarınızın çok seveceği bebeklerden olacak.

Shopkins Cici Bici oyuncaklarını en geniş oyuncak yelpazesiyle Oyuncak Rüyası’nda bulabilirsiniz. İstediğiniz modelde, her çeşit ve seride Cicibici oyuncaklarını aradığınız en uygun fiyata Oyuncak Rüyası’ndan temin edebilirsiniz. Cicibici fiyatları tüm detaylarıyla sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Çocuklarınızın özellikle kız çocuklarının son zamanlarda en çok istediği bu oyuncaklara onları kavuşturmak sizin elinizde! Cebinize en uygun, ucuz Cici Bici fiyatlarını kaçırmayın, hemen şimdi bir tık ile siparişinizi verin. Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çocuğunuza bir Cicibici oyuncağı hediye etmek için daha fazla beklemenize gerek yok, hemen sipariş verin, Cicibiciler kapınıza gelsin!


₺54,00 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
₺64,00 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
₺29,92 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺29,92 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
Tükendi
₺214,99 KDV Dahil
₺230,00 KDV Dahil
1