Baby Alive Bebekleri
 

Oyuncak deyince akıllara en başta bebekler gelir. Çocuklar bebeklerle oynamaya bayılır. Yıllardır en çok tercih edilen oyuncaklardan olan bebekler, çocuklu evlerin vazgeçilmez oyuncağıdır. Her çocuğun mutlaka bebeği vardır. Özellikle kız çocuklarının bebeklerle oynamaktan çok büyük keyif almasındaki en önemli etken elbette ki doğasında bulunan annelik içgüdüleridir. Kız çocuklarımız bebeklerini yavrularıymış gibi sahiplenir, onları yanından ayırmaz, korur, kollar ve tabii çok da severler. Bu kapsamda Hasbro kalitesiyle Baby Alive kendini diğer bebeklerden ayıran farklı özellikleriyle karşımıza çıkıyor.


Adeta canlı bir bebekmiş gibi besleyebildiğiniz, doktora götürüp muayene ettirebildiğiniz bir bebek hayal edin! Çocuğunuzun hayal dünyasını gerçeklere yansıtan Baby Alive bebeklerine çocuğunuz bayılacak. İçindeki sevgiyi en güzel şekilde göstereceği, merhametli adeta minik bir anneymişçesine tavırlarına hayran kalacağınız çocuğunuzu izlemekten daha keyifli ne olabilir. Minik kızınızla beraber bu keyifli vakitleri geçirmek içinse yapmanız gereken tek şey ona hayalindeki canlı bebeği hediye etmek, Baby Alive Canım Bebeğim ile çocuğunuzun sevinçte havalara uçacağından hiç şüpheniz olmasın.


Çocukların en çok tercih ettiği Baby Alive Maya ile kızınız diğer arkadaşlarının önüne geçecek, en güzel oyuncakların sahibi o olacak. Baby Alive Maya ile Mama Zamanı oynayan çocuğunuz minik bebeğini beslemek isterken, kendisinin de beslenmesi gerektiğinin bilincine varacak. Yemek yesin diye peşinden koştuğunuz çocuğunuzun, kendi bebeği ile beraber düzenli beslenme alışkanlığı elde etmesi artık Baby Alive ile hayal değil. Çocuğunuz bebekleriyle eğlenirken kendisi için farkındalık yaratacak bu bebeklere Oyuncak Rüyası aracılığı ile hemen ulaşabilirsiniz.


Türkçe ve İngilizce konuşabilen, mamasını yiyen, gıdıklandığında gülen, altını bile kirletebilen Baby Alive Cici Bebeğim çocuğunuzun ona annelik yapabileceği, favori oyuncağı olurken aynı zamanda onu eğitecek de… Eğlenirken öğreneceği bu muhteşem oyuncaklar Oyuncak Rüyası ile bir tık uzağınızda. Biz Oyuncak Rüyası olarak sizlere Baby Alive oyuncaklarını bol seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. İstediğiniz tarzda Baby Alive bebeklerini en uygun fiyata Oyuncak Rüyası’ndan temin edebilirsiniz. Baby Alive oyuncak fiyatlarını tüm detayları ile sayfamızdan öğrenmeniz mümkün. Minik çocuklarınızın anne içgüdüleri ile çok sevip, elinden hiç düşürmeyeceği Baby Alive bebeklerine sahip olmak için tek yapmanız gereken sipariş vermek! Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tükendi
₺149,00 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
1