6 Yaş Oyuncakları

Oyuncak çocukların hem zihinsel hem de fiziksel gelişiminde oldukça etkili bir araçtır Çocuklarımız oyuncaklarla küçük yaşlardan başlayarak uzun süre içli dışlı olurlar ve bu oyuncakları onlara uygun seçmek, sağlıklı yetişmeleri için tabii ki de çok önemlidir. Her çocuğun oyuncağı ona özel seçilmelidir, çünkü her çocuk özeldir. Her çocuğun yaşına, cinsiyetine ve tercihlerine göre oyuncak seçimleri yapılmalıdır. Oyuncak Rüyası olarak bu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Her yaşa özel kategorilerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Okul öncesi okula başlama yaşı olan 6 yaş çocuklarımız için en güzel oyuncakları bu kategorimizde topladık. 6 yaş çocuklar için çok önemli bir yaştır, zira eğitimleri için okula başlama yaşıdır. Okul ile tanışan çocukların bu dönemlerini rahat atlatmaları için onlara yardımcı olacak, eğitici ve yeri geldiğinde de eğlendirici oyuncaklar almak ise ebeveynlerin görevidir.

Anasınıfına giden çocukların okuldan sonra en çok ihtiyaçları olan şey oyuncak olacaktır. Ona alacağınız eğitici bir oyuncak onu eğlendirip, okul yükünü hafifletirken bir yandan da eğitici olması sayesinde okulu destekleyecektir. Kelime avı gibi oyuncaklar 6 yaş oyuncakları için çok uygun bir tercih olacaktır. Kelimelerle arasını düzelten çocuğunuz okulda hiç zorluk çekmeyecek, arkadaşları arasında öne çıkacak ve başarılı olacaktır.

Eğitici oyuncaklar cinsiyet fark etmeksizin her çocuğa eşit mesafede yaklaşırken, eğlence amaçlı oyuncaklar 6 yaş kız oyuncakları ve 6 yaş erkek oyuncakları olarak kategorilendirilebilir. O yaştaki bir kız çocuğunun Monster High bebekleri ilgisini çekerken, erkek çocuğunuz Transformers arabaları isteyebilir. Çocuklarınızın istediği her oyuncağı sayfamızdan temin edebilirsiniz.

Oyuncak Rüyası olarak her türlü 6 yaş için oyuncakları sizlere sunuyoruz. Çocuğunuzu mutlu edecek en güzel oyuncakları buradan satın alabilirsiniz. Herkese uygun 6 yaş oyuncak fiyatları detaylarıyla sayfamızda mevcuttur. Daha fazla beklemeyin, hemen sipariş verin! Üstelik en kolay ödeme seçenekleri Oyuncak Rüyası’nda; Kapıda ödeme (teslimat anında kapıda veya kredi kartı ile ödeme imkanı) ya da online ödeme opsiyonları (kredi kartı / havale / EFT gibi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı) ile güvenli bir şekilde (SSL güvenlik sertifikasıyla) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

₺89,99 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
1