3-5 Yaş Zeka Oyuncakları

3-5 Yaş, çocukların zihinsel gelişiminin en hızlı geliştiği dönemdir. Bu dönemde çocukların yaşlarına uygun eğitici oyuncakların tercih edilmesi çok önemlidir. Zeka geliştirici oyuncaklar çocukların zihinsel gelişiminde büyük rol oynar. Çünkü çocuklar oynayarak, eğlenerek öğrenirler. Bu nedenle oyuncak tercih ederken zeka geliştirici, dikkat arttırıcı, psikomotor becerilerini geliştirici oyuncaklar tercih edilmelidir.

Oyuncaktan yeterli verimin alınması için yaşa uygun olması önemlidir. Örneğin 3 yaşındaki bir çocuğa 3-5 yaş oyuncak verilmezse çocuk oyuna hakim olamaz, eğlenemez dolayısıyla öğrenemez. Bu nedenle yaşa uygun oyuncak tercih etmek önemli bir unsurdur.

Yaşa uygun oyuncak tercih etmek kadar ürünlerin sağlıklı olması da bir o kadar önemlidir. Oyuncak Rüyası olarak misyonumuz çocuklara hem geliştirici hem sağlıklı ürünler ulaştırabilmektir.

Şehirleşmenin etkisiyle günümüzde sokak oyunları yok denecek kadar azalmış durumdadır. Ve maalesef çocukların eğlence ve oyun ihtiyaçları tam olarak giderilememektedir. Biz fark etmesek de çocukların zeka gelişimi bundan olumsuz etkilenmektedir. Bu olumsuz durum yaşa uygun eğitici ve eğlendirici oyunlarla çözülebilir.

3-5 yaş eğitici oyuncaklar zihinsel gelişim için oldukça önemli ve gereklidir. Çocukların hayal dünyalarına oldukça uygun 3-5 yaş oyuncaklar, sitemizde yer almaktadır. First animals, First letter, Firt number, First colors (GreenBoard), Otti panzerotti (Piatnik) bunlardan bazılarıdır. Sitemizde 3-5 yaş zeka geliştirici oyuncaklar kategorisi altında bulunan birbirinden kaliteli, çok çeşitli, çocukların hayal dünyalarına uygun ve eğitici oyuncaklar mevcuttur. Bu ürünlere uygun fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz…

Herkesin bildiği gibi insanlar bir yaşa kadar büyümek daha sonra küçülmek ister. Çocuklar büyüdükçe psikolojisiyle beraber istekleri de farklılık gösterir. Bu sadece çocuğu değil anne babanın bütçesini de etkileyen bir durumdur. Bu durumdan dolayı aileler haklı olarak uygun fiyatlar aramaktadırlar. Oyuncak Rüyası kaliteyi ucuza bulabileceğiniz en doğru adres.

Ve tabii çocuğunun şımarmasından korkan ebeveynler de azımsanacak sayıda değil. Ancak çocuk kendi kendine bir şeyler üretebiliyorsa şayet, bu çocuğun şımarmasından zarar gelmeyecek, çocukla iletişimde sıkıntı yaşanmayacaktır. Ancak çocuğun üretmesine ve kendi yapabileceği işleri görmesine engel olunuyorsa o çocuk üretmeyi bilmediğinden ailesinden sürekli kendisine gelecek bir yardım bekler ve gelmezse şımarıklığın verdiği bir huysuzlukla hareket eder. Bu da anne babanın işlerini zorlaştırır, disipline etmekte zorluk yaratır.

₺109,00KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil